PRIHLÁSENÍ ÚČASTNÍCI PRE JAVORNÍCKU 50 2021

zoznam nájdete TU 

 

 

 

 

 

PRIHLÁSENÍ ÚČASTNÍCI JAVORNÍCKA STOVKA 2021:

Meno a priezvisko Krajina Kateg. Klub / Tím Registr. dokončená
Name and surname Country Categ. Club / Team Registr. complete
Janka Martyneková SVK Ž   Áno (Yes)
Olga Dastychová CZE Ž Běžecký klub České spořitelny Áno (Yes)
Jaroslav Spanko SVK M Red Hat Áno (Yes)
Gabriela Bajteková SVK Ž bezeckepotulky/zbynovar Áno (Yes)
Branislav Zigo SVK M   Áno (Yes)
Martin Kušnier SVK M Fatranski vlci Áno (Yes)
Vladimir Nosal SVK M Fatranski vlci Áno (Yes)
Juraj Bavlsik SVK M   Áno (Yes)
Rado Plášil SVK M   Áno (Yes)
Radka Paulínyová SVK Ž RunningPro Áno (Yes)
Jana Kráľová SVK Ž   Áno (Yes)
Jiří Tichánek CZE M   Áno (Yes)
Martin Černý SVK M Run For Fun Áno (Yes)
Samuel Zachar SVK M   Áno (Yes)
Jaroslav Janíček SVK M TriPé Liptov Áno (Yes)
Martin Šibík SVK M Jasenica UT Áno (Yes)
Stanislav Olejko SVK M Kysuce-Team Áno (Yes)
Pavol Mizera SVK M Kysuce Team Áno (Yes)
Marek Hrušovský SVK M Trail Runners Trnava Áno (Yes)
Miroslav Franko SVK M Run For Fun Áno (Yes)
Tomáš Baška SVK M   Áno (Yes)
Matej Valuch SVK M   Áno (Yes)
Juraj Krivuš SVK M KTM- Kardiak Team Martin Áno (Yes)
Peter Ondráš SVK M Rezké korytnačky Áno (Yes)
Šimon Ivančík SVK M   Áno (Yes)
Branislav Gereg SVK M Flákač Áno (Yes)
Emília Kováčiková SVK Ž ULTRA Boľavé nohy Áno (Yes)
Peter Mastalič SVK M Nectel Running Team Áno (Yes)
Jozef Duchoň SVK M   Áno (Yes)
Martin Horák CZE M Ubrecene princezny Áno (Yes)
Peter Mozsnyák SVK M RunningPro Áno (Yes)
Silvia Petrjánošová SVK Ž RunningPro Áno (Yes)
Ľubomír Bučko SVK M RunningPro Áno (Yes)
Lukáš Bieleš SVK M Len tak for fun Áno (Yes)
Jaroslav Kopřiva CZE M SK PACETLUKY Áno (Yes)
Tomáš Dovala SVK M RunningPro Áno (Yes)
Marek Klus SVK M Vitalcity.sk Áno (Yes)
Ján Jenčík SVK M KST Margecany Áno (Yes)
Milan Slivka SVK M Žabka Čadca Áno (Yes)
Marcel Held SVK M RunningPro Áno (Yes)
Martin Minaroviech SVK M UltraBoB Áno (Yes)
Jan Sameliak SVK M Vikings Áno (Yes)
Peter Macús SVK M   Áno (Yes)
Stanislav Kulich SVK M Len tak Áno (Yes)
Marcela Mikulecká CZE Ž Runsport team Áno (Yes)
Jaroslav Vicher CZE M KESBUK Áno (Yes)
Peter Laurinec SVK M   Áno (Yes)
Jakub Ševcech SVK M   Áno (Yes)
Peter Očenáš SVK M UltraBoB Áno (Yes)
Monika Halúsková SVK Ž   Áno (Yes)
Peter Zuzic SVK M ULTRA Boľavé nohy Áno (Yes)
Ľubomír Pastorek SVK M Čadca Áno (Yes)
Matúš Koprivňák SVK M Tovarné Áno (Yes)
Marek Nemecek SVK M Diador Áno (Yes)
Lukasz Szulczyk IRL M Tengu Ireland Áno (Yes)
Roman Samko SVK M KE Áno (Yes)
Peter Rončák SVK M Bežci Lučenec Áno (Yes)
Imrich Hájaš SVK M Bežci Lučenec Áno (Yes)
Vlastislav Waloszek CZE M Rubejtovole Áno (Yes)
Ladislav Halasz SVK M   Áno (Yes)
Slavomír Slezák SVK M Kamzík 1000+ Áno (Yes)
Andrej Feik SVK M Geriatrix Rudlová/UltraBoB Áno (Yes)
Michal Vančo SVK M   Áno (Yes)
Pavel Chládek CZE M   Áno (Yes)
Milan Plevák SVK M BK Lysá Áno (Yes)
Lucia Dančišinová SVK Ž Slovak Ultra Trail Team Áno (Yes)
Jiri Janda SVK M   Áno (Yes)
Jozef Zamora SVK M   Áno (Yes)
Martin Neštický SVK M   Áno (Yes)
Stanislav Klimo SVK M HK Direct Bytča Áno (Yes)
Michal Spišiak SVK M   Áno (Yes)
Ivan Budzel CZE M   Áno (Yes)
Martin Urbaník SVK M STEFANIKTRAIL.SK Áno (Yes)
Tomáš Pešek CZE M Lipnoman Czechoslovakia Áno (Yes)
Ludmila Borsíková CZE Ž Lipnoman Czechoslovakia Áno (Yes)
Iveta Hrkelová SVK Ž BK Dolný Kubín Áno (Yes)
Jan Komarnansky SVK M Trakovice Áno (Yes)
Jozef Miškovič SVK M   Áno (Yes)
Michal Bolf SVK M Bratislava Áno (Yes)
Ján Žila SVK M   Áno (Yes)
Pavol Slodicak SVK M   Áno (Yes)
Stanislava Piegerová AUT Ž Tanzverein Rozmarin Áno (Yes)
Andrej Mitro SVK M   Áno (Yes)
Peter Horský SVK M   Áno (Yes)
Michal Kmeť SVK M   Áno (Yes)
Aleš Palásek CZE M Paldové Áno (Yes)
Lubomir Okruhlica SVK M Nezávislosť Áno (Yes)
Kamila Hiľovská CZE Ž Himalayanka Áno (Yes)
Florian Kevicky SVK M Puchov Áno (Yes)
Michaela Žideková SVK Ž   Áno (Yes)
Dávid Heglas SVK M Raková Áno (Yes)
Alena Kevicka SVK Ž Puchov Áno (Yes)
Lucia Čelkova SVK Ž   Áno (Yes)
Zuzana Okruhlicová SVK Ž Nezávislosť Áno (Yes)
Marián Muzyka SVK M   Áno (Yes)
Ivana Pavlisová SVK Ž BK Lysá pod Makytou Áno (Yes)
Ján Ondrejkovič SVK M 106 Áno (Yes)
Vendelín Bugáň SVK M Jogging Dubnica/Slovak Ultra Trail Team Áno (Yes)
Petra Navratilova SVK Ž TJ Liptov Vavrišovo Áno (Yes)
František Slezák SVK M Utrhnuté vagóny Áno (Yes)
Tomáš Karas SVK M SRTG Podluží Áno (Yes)
Vlado Jakubec SVK M Kst Clara Áno (Yes)
Andrea Krchňavá SVK Ž RunningPro Áno (Yes)
Martin Drozd SVK M   Áno (Yes)
Pavol Mizera SVK M Kysuce Team Áno (Yes)
Ivan Barin SVK M   Áno (Yes)
Martin Vrana SVK M   Áno (Yes)
Emil Páleník SVK M BK Pyxida Áno (Yes)
Richard Pouš SVK M Vetroplachmagazin.sk Áno (Yes)
Mikuláš Meluš SVK M Ultra Zablatené Tenisky Áno (Yes)
Jaroslav Ujhelyi SVK M   Áno (Yes)
Miroslava Navrátilová SVK Ž   Áno (Yes)
Jiří Vávrů CZE M Tři veteráni Áno (Yes)
Ivan Prčina SVK M   Áno (Yes)
Monika Gabulová SVK Ž Zobor 1000+ Áno (Yes)
Michaela Pandulová SVK Ž Speed4dogs Áno (Yes)
Matej Oravec SVK M SUT team, TJ Magla, TRIXBike, Janko je patkaň Áno (Yes)
Barbora Šimková SVK Ž   Áno (Yes)
Matej Páleník SVK M   Áno (Yes)
Jozef Matz SVK M Born To Trail - Inov-8czsk Team Áno (Yes)
Miroslav Čuboň SVK M Martin Áno (Yes)
Michal Kazani SVK M Janko je patkaň Áno (Yes)
Dalimil Hota CZE M Jahůdky Áno (Yes)
Jaroslav Bucha SVK M   Áno (Yes)
Martin Kerekeš SVK M   Áno (Yes)
Jasmin Omerovič SVK M Ružomberok Áno (Yes)
Peter Bukový SVK M HK Slaňák Áno (Yes)
Michał Gabala POL M   Áno (Yes)
Mária Kubová SVK Ž Adamsport Áno (Yes)
Veronika Hudecová SVK Ž Liptovsky Hradok Áno (Yes)
Milan Žiak SVK M   Áno (Yes)
- - -   Áno (Yes)
Kristína Kmeťová SVK Ž   Áno (Yes)
Michal Borga SVK M   Áno (Yes)
Felix Virsik SVK M   Áno (Yes)
Tomáš Borčin SVK M   Áno (Yes)
Michal Svedek SVK M   Áno (Yes)
Peter Knížat SVK M procycling.sk Áno (Yes)
Peter Višňovský SVK M   Áno (Yes)
Jana Rajtarová SVK Ž Jogging Klub Dubnica Áno (Yes)
Lenka Hošeková SVK Ž MaguraRun Áno (Yes)
Marcel Filip SVK M   Áno (Yes)
Milan Marták SVK M   Áno (Yes)
Tibor Timár SVK M ZAJO Run - Zajko bež Áno (Yes)
Martin Vrábel SVK M   Áno (Yes)
Matúš Petrek SVK M   Áno (Yes)
Michal Klinovský SVK M ULTRA Bolave nohy Áno (Yes)
Michal Kraus SVK M Kyklop Martin Áno (Yes)
Vladimíra Tehlárová SVK Ž Alone Runner Áno (Yes)
Jan Obuch SVK M   Áno (Yes)
Vladimír Diatka CZE M   Áno (Yes)
Jakub Dudáš SVK M FatraOutdoorTeam Áno (Yes)
Milan Hlavatý SVK M Preživší starci Áno (Yes)
Milan Drápala CZE M DaMi Backdoor Áno (Yes)
Michal Prčina SVK M   Áno (Yes)
Marko Pavlík SVK M   Áno (Yes)
Marek Onačila SVK M   Áno (Yes)
Milan Šusta CZE M Vlkančice Áno (Yes)
Jaroslav Dej SVK M Kysuce team Áno (Yes)
Premysl Gilar CZE M PG Áno (Yes)
Petra Štrbíková SVK Ž Ibalginy Áno (Yes)
Peter Furdík SVK M New-wave multisport Áno (Yes)
Bas van der Ploeg CZE M   Áno (Yes)
Eva Čurlejová SVK Ž O5 BK Furča Košice Áno (Yes)
Michal Palušek SVK M   Áno (Yes)
Ladislav Ledényi SVK M   Áno (Yes)
Jozef Čurlej SVK M O5 BK Furča Košice Áno (Yes)
Jozef Žuffa SVK M Tvrdošín Áno (Yes)
Ján Hrúz SVK M Stupavski bezci Áno (Yes)
Zuzka Hrúzová SVK Ž Stupavski bezci Áno (Yes)
Peter Lešták SVK M   Áno (Yes)
Jaroslav Buchta SVK M   Áno (Yes)
Michal Maixner SVK M Imperium Áno (Yes)
Silvia Rybecká SVK Ž ULTRA Boľavé Nohy Áno (Yes)
Jozef Bendík SVK M ULTRA Boľavé Nohy Áno (Yes)
Matej Novák SVK M Sant'Egidio Áno (Yes)
Pavol Zlatovský SVK M Sant'Egidio Áno (Yes)
Andrej Hajdusek SVK M   Áno (Yes)
Radomír Janda CZE M Ubrečené princezny Áno (Yes)
Igor Čajko SVK M   Áno (Yes)
Anton Farkaš SVK M HK Rozlomity Áno (Yes)
Přemysl Šálek CZE M Mamča Áno (Yes)
Vladimír Kormanec SVK M Tatran Áno (Yes)
Marek Donoval SVK M vsetkonabeh.sk Áno (Yes)
Ján Brádňanský SVK M NORDIC WALKING SPORT SK Áno (Yes)
Radek Plesník CZE M Vlado team horských turistů Áno (Yes)
Vladislav Richter CZE M FbK Svitavy Áno (Yes)
Silvia Divékyová SVK Ž John Bidon Áno (Yes)
Júlia Rizmanová SVK Ž   Áno (Yes)
Dominik Knapec SVK M Barefoot mánia Áno (Yes)
Robert Weibold AUT M ATRA Áno (Yes)
Júlia Franková SVK Ž   Áno (Yes)
Paulína Porošinová SVK Ž   Áno (Yes)
Martin Reháček SVK M   Áno (Yes)
Filip Ondras SVK M FrutaMama Running Áno (Yes)
Rastislav Srnánek SVK M ŠK triatlon Pezinok Áno (Yes)
Martin Šišovský SVK M Fatra Team Áno (Yes)
Marián Goliaš SVK M   Áno (Yes)
Ľubomír Zedníček SVK M   Áno (Yes)
Michal Mezei SVK M Pivo v cieli Áno (Yes)
Peter Lux SVK M   Áno (Yes)
Ondrej Gogora SVK M   Áno (Yes)
Ladislav Kalaber SVK M Stupavski bezci Áno (Yes)
         
NÁHRADNÍCI / WAITING LIST        
Juraj Mičko SVK M 7SUN  
Miroslav Maruš SVK M    
Martin Hudák SVK M    
Ladislav Smejkal CZE M TudleNudleRun  
Michal Demeter SVK M TJ Partizán Martin  
Monika Stejskalová CZE Ž    
Ivana Líšková SVK Ž VeredaSport  
Daniel Neštický SVK M Biely Kostol  
Marián Pták SVK M Prefa Sučany  
Tomáš Karak SVK M    
Ondrej Evin SVK M Mokroluh  
Zuzana Leščinská SVK Ž new-wave multisport  
Lenka Hiklová SVK Ž Karate klub Púchov  
Dirk Berneking GER M    
Ján Miroslav Furik SVK M    
Dušan Kolesár CZE M Sofeera Team  
Peter Baran SVK M Fulham Running Club  
Eliška Vondráčková CZE Ž    
Marián Blaho SVK M TDP  
 
Počet registrácii / Number of registrations: 180 / 180