PARTNERI JAVORNÍCKEJ STOVKY:

RUNNINGPRO

Partnerom Javorníckej stovky je bežecká špeciálka RunningPro ponúkajúca široký výber bežeckého sortimentu od renomovaných výrobcov najmä pre vyznávačov trailového behu. Ak potrebujete dobre poradiť pri nákupe, vrelo Vám odporúčame navštíviť kamennú predajňu RunningPro v Bratislave - Ružinove (ul. Sv. Vincenta 2), kde sa na Vás teší Sisa a Peťo. #RunningPro

 

 

MONTANE

Partnerom Javorníckej stovky je MONTANE, renomovaná značka, ktorá svoju pozornosť zameriava na oblečenie a výbavu pre vytrvalostné športy a aktivity v extrémnych podmienkach a stala sa synonymom pre ľahké a priedušné oblečenie. Špecializuje sa na navrhovanie a výrobu ultraľahkého, odolného, technického oblečenia pre horolezcov, alpinistov, polárnikov, expedičných cestovateľov a športovcov pohybujúcich se v horskom prostredí a v náročných podmienkach. Kvalita produktov a technické prevedenie podliehajúce prísnemu dohľadu sú základnými prvkami, ktorými je táto značka svetoznáma. Už viac ako 25 rokov Montane úzko spolupracuje s uznávanými profesionálmi pracujúcimi v nepriaznivých podmienkach po celom svete. S ľuďmi, ktorí majú na oblečenie a výbavu tie najvyššie nároky. Títo ľudia zohrávajú dôležitú rolu pri vývoji a designovaní výrobkov značky Montane, aby čo najviac vyhovovali danému účelu. Ďakujeme Montane a tešíme sa na spoluprácu. #FURTHERFASTER

Facebook: https://www.facebook.com/MontaneCeskoSlovensko/

Instagram: https://www.instagram.com/montane_cesko_slovensko/

 

 

 

KONTUR PROMO- & WORKWEAR

Nie je dôležité byť najväčší, ale najlepší! S týmto mottom je spoločnosť KONTUR Promo- & Workwear na trhu reklamného oblečenia a reklamných predmetov viac ako 10 rokov. Spoločnosť KONTUR ponúka široký sortiment reklamného oblečenia a reklamných predmetov zo štandardných katalógov vrátane aplikácie loga pod jednou strechou ako aj zákazkovú výrobu v spolupráci s partnermi. K tomu Vám pribalí dobré ceny, vysokú kvalitu, krátke a presné dodacie termíny a dodávku tovaru v rámci Slovenska a Rakúska zdarma.

Spoločnosť KONTUR každoročne podporuje Javornícku stovku, za čo jej srdečne ďakujeme!

 

ZBYŇOVAR

Domáci pivovar Zbyňovar nás poteší svojim pivkom aj na Javorníckej stovke.

"S pôžitkom varíme pre vás, od radosti beháme pre seba."

 

TURISTICKÁ UBYTOVŇA U CIPÁRA

Turistická ubytovňa U Cipára každoročne poskytuje priestory pre kontrolné stanovište Javorníckej stovky v horskom sedle Semeteš.

 

HORSKÝ HOTEL FRAN

Horský hotel Fran zastrešuje kontrolné stanovište Javorníckej stovky na Kasárniach. Horský hotel Fran sa nachádza v chránenej krajinnej oblasti Veľký Javorník - Kasárne. Je obklopený lesmi a lúkami, ktoré ponúkajú ideálny terén pre letnú turistiku a v zime výborné podmienky pre zjazdové lyžovanie.

 

HORSKÝ HOTEL PORTÁŠ

Horský hotel Portáš se nachádza v známom stredisku Javorníkov Portáš - Kohútka. Budova hotelu bola postavená v roku 1932 pod vrcholom Stolečný a dodnes si udržala svoj štýl tradičnej horskej stavby. Hotel Portáš leží v nadmorskej výške 930 m prakticky na samote a ponúka ideálne podmienky pre relax uprostred horskej prírody. Hotel Fran zastrešuje kontrolné stanovište a ponúka občerstvenie pre účastníkov Javorníckej stovky.

 

ZÁKLADNÁ ŠKOLA LYSÁ POD MAKYTOU

Základná škola s materskou školou Lysá pod Makytou pre nás zabezpečuje cieľové zázemie Javorníckej stovky.

TOPlist